O nás

lis

Vítejte u nás doma!

Jmenuji se Karel K. a jsem majitel rodinné firmy. Nebojte, nejde o diagnózu. Já a moje rodina jsme si zamilovali originální potisky. Vymýšlíme a vyrábíme tak pro Vás dárky a nejrůznější předměty s originálními obrázky, nápisy a vzory.

Firmou žijeme celá rodina, proto jsme se rozhodli udělat si dílnu přímo u nás doma. Vyhradili jsme naší práci celé jedno patro rodinného domu. Všechny produkty tak projdou doslova našima rukama a my za jejich kvalitu tedy opravdu ručíme. Snažíme se, aby se nic nepokazilo, ale když se přece jen stane, jsme připraveni jednat okamžitě. Reklamace, dodání nového výrobku nebo jakýkoli problém u nás netrvá týdny.

S tiskem jsme začínali v roce 2017, takže už máme spoustu zkušeností. Prošli jsme si sice pár začátečnickými chybami, omyly a vývojem, který nás ale posunul až sem. Naším cílem je především Vaše spokojenost. Není nic lepšího než, když Vám naše produkty udělají opravdovou radost.

 

 

V sezóně, třeba na Valentýna nebo před Vánocemi, bychom ale všechno sami nestíhali, proto nám pomáhají brigádníci. Díky nim můžeme zboží expedovat rychleji. 

Jak tiskneme?

Dlouho jsme vybírali a zkoušeli stroje, které nám umožní tisknout v té nejvyšší kvalitě. Vyzkoušeli jsme tak různé možnosti a jednou se dokonce nechali napálit lákavou reklamou. Výroba potisku už tak dobrá ale tenkrát nebyla. Nakonec jsme nakoupili naše vlastní stroje a tiskneme vše pěkně u nás, pod jednou střechou a na strojích, o kterých víme, že je na ně spoleh.

Přesvědčte se sami na našem e-shopu, tady najdete ty nejlepší kousky.

Máte nápad nebo připomínku - napište nám na info@e-potisk.cz

Váš Karel, Terka a Emička

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení