Dnes akce! Objednávky nad 500Kč neplatí poštovné!

O nás

lis

Vítejte u nás doma!

Jmenuji se Karel K. a jsem majitel rodinné firmy. Nebojte, nejde o diagnózu. Já a moje rodina jsme si zamilovali originální potisky. Vymýšlíme a vyrábíme tak pro Vás dárky a nejrůznější předměty s originálními obrázky, nápisy a vzory.

Firmou žijeme celá rodina, proto jsme se rozhodli udělat si dílnu přímo u nás doma. Vyhradili jsme naší práci celé jedno patro rodinného domu. Všechny produkty tak projdou doslova našima rukama a my za jejich kvalitu tedy opravdu ručíme. Snažíme se, aby se nic nepokazilo, ale když se přece jen stane, jsme připraveni jednat okamžitě. Reklamace, dodání nového výrobku nebo jakýkoli problém u nás netrvá týdny.

S tiskem jsme začínali v roce 2017, takže už máme spoustu zkušeností. Prošli jsme si sice pár začátečnickými chybami, omyly a vývojem, který nás ale posunul až sem. Naším cílem je především Vaše spokojenost. Není nic lepšího než, když Vám naše produkty udělají opravdovou radost.

 

 

V sezóně, třeba na Valentýna nebo před Vánocemi, bychom ale všechno sami nestíhali, proto nám pomáhají brigádníci. Díky nim můžeme zboží expedovat rychleji. 

Jak tiskneme?

Dlouho jsme vybírali a zkoušeli stroje, které nám umožní tisknout v té nejvyšší kvalitě. Vyzkoušeli jsme tak různé možnosti a jednou se dokonce nechali napálit lákavou reklamou. Výroba potisku už tak dobrá ale tenkrát nebyla. Nakonec jsme nakoupili naše vlastní stroje a tiskneme vše pěkně u nás, pod jednou střechou a na strojích, o kterých víme, že je na ně spoleh.

Přesvědčte se sami na našem e-shopu, tady najdete ty nejlepší kousky.

Máte nápad nebo připomínku - napište nám na info@e-potisk.cz

Váš Karel, Terka a Emička

.flag { float: left; clear: left; width: auto; max-width: 12em; margin-bottom: 0.5ex; padding: 4px 8px; border-radius: 0; font-size: 15px; font-weight: 600; line-height: 1.1; text-align: center; text-transform: uppercase; display: inline-block; hyphens: none; -webkit-hyphens: none; -moz-hyphens: none; opacity: 1; filter: alpha(opacity=100); -webkit-transition: opacity 0.3s ease-out; -o-transition: opacity 0.3s ease-out; transition: opacity 0.3s ease-out; }