O nás

lis

 

První myšlenka 

Ten pocit, když si chcete koupit kvalitní tričko s potiskem, ale všude narážíte jen na ty průhledné parodie na trička z Číny. Cena fajn, ale díky kvalitě textilu skrz ně vidíte zhruba stejně, jako skrz Vaše Ray-Bany a při pohledu na design potisku byste dali království za jedno čisté bílé tričko.

Přesně tenhle pocit už nezdravě dlouho sužoval i nás a marně jsme vyhlíželi záchranu. Nakonec nadšenému designerovi a jednomu šikovnému tiskaři došlo, že pokud chtějí s invazí asijského textilu s poločasem rozpadu 5 vyprání bojovat, budou muset spojit síly.  

 

A tak vznikl projekt Booya 

A tak vznikl projekt Booya.cz, jehož cílem je přinést zákazníkům ČESKÁ trička vyrobená v ČESKU z textilu zakoupeného v ČESKU a s originálními designy vytvořenými ČECHEM.

Kromě nesrovnatelně lepší kvality, kterou všemi smysly nasajete již po rozbalení první zásilky od nás, dbáme i na co nejkomfortnější servis. Nesedí Vám u nás zakoupené tričko? Potřebujete jinou velikost? Není problém, vyměníme Vám jej zdarma a doručíme až do šatníku v nejkratší možné době.