Výrobní kapacity se plní. Objednejte ještě dnes!

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 764 hodnocení
5
742x
4
14x
3
4x
2
0x
1
4x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

DB Avatar autora Denisa Bejčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2019
Rychlé dodání, krásný hrneček! :-)
MB Avatar autora Martina Burešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.5.2019
Rychlé dodání. Hrneček je krásnej.
BH Avatar autora Barbora Soukupová Helicar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.5.2019
vše ok
ZT Avatar autora Zdeněk Thér Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.5.2019
Naprosta spokojenost, a ackoliv se neco nepovedlo tak vse napravily, takze ku spokojenosti :-) i nadale budu obchodovat :-)
TB Avatar autora Tereza Bortlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.5.2019
Rychlé jednání, odeslaní. Spokojenost.
AS Avatar autora Alena Stisková Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 16.5.2019
I přes malé komplikace spokojená s komunikací obchodu a následné zboží. Mamince a tchýni se hrníčky moc líbily.
VK Avatar autora Veronika Köstingerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.5.2019
Velika spokojenost doporucuji
VS Avatar autora Veronika Střelcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.5.2019
Rychlejší dodání jsem nezažila. Velká spokojenost
MS Avatar autora Markéta streitová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.5.2019
Velká spokojenost. Vstřícné jednání a rychlé dodání. Maminka byla absolutně unesená a dojatá.
NV Avatar autora Nikol Votavova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.5.2019
Velká spokojenost. Doporučuji. Maminka byla nadšená, produkty stejné jako na obrázku.
JH Avatar autora Jarmila Havlikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.5.2019
Spokojenost
VM Avatar autora Vladěna Mašínová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.5.2019
Rychle doruceni a nadherne hrnicky udelaly obrovskou radost :) Velka spokojenost :)
DŽ Avatar autora Denisa Žemličková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.5.2019
Krásný hrneček, rychlé dodání. Doporučuji ????
LC Avatar autora Lucie Chroboczková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.5.2019
Vše ok, rychlé doručení, krásný hrníček:)! Doporučuji
RM Avatar autora Radka Matúšů Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.5.2019
Vše v pořádku
IS Avatar autora Iveta Stellnerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.5.2019
Vše vpořádku, doporučuji
MV Avatar autora Martin Vonášek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.5.2019
Vše proběhlo velmi rychle a v pořádku! Vřele doporučuji.
NS Avatar autora Nikola Slámová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 13.5.2019
Kromě komplikace s dodáním u dopravce bylo vše v pořádku.
GS Avatar autora Gabriela Schliegsborová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.5.2019
Všechno v pořádku. Dodací doba i kvalita produktu.
KP Avatar autora Kateřina Pechoušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.5.2019
Rychlé dodaní nesprávného produktu

Ovládací prvky výpisu

764 položek celkem