Výrobní kapacity se plní. Objednejte ještě dnes!

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 764 hodnocení
5
742x
4
14x
3
4x
2
0x
1
4x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

MD Avatar autora Marcela Dolanska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.7.2019
velmi spokojena
ZK Avatar autora Zuzana Kočařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.7.2019
Spokojenost...rychlé doručení
IV Avatar autora Iveta Votlučková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.7.2019
Spokojenost, rychlé dodání.
ŠK Avatar autora Štepanka Kešnerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.7.2019
Spokojena
PJ Avatar autora Petra Janoušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.7.2019
Spokonena
PZ Avatar autora Petra Závodská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2019
Rychlost doručení super, v pondělí přijetí platby, odeslání do výroby a odeslání balíčku.
JV Avatar autora Jana Vlčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2019
jsem velmi spokojená
IB Avatar autora Ilona Binkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2019
Spokojenost.
LK Avatar autora Lucie Klofáčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2019
????
JA Avatar autora Josef Abrahám Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2019
Vše ok
EF Avatar autora Eliška Flídrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.7.2019
Hodně spokojená super trička ❤️
VŽ Avatar autora Veronika Žigmundová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.7.2019
Velice rychle dodáno, veliká slokojenost
MŠ Avatar autora Marcel Šponták Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.7.2019
Ano spokojen.
ZS Avatar autora Zdeněk Slezák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.7.2019
Spokojen. Doporučuji
JH Avatar autora Jan Havránek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.6.2019
Spokojenost, rychle dodání. Doporučuji
ES Avatar autora Erik Sova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.6.2019
Naprosto ok. Jen ořez plechové cedule nebyl souměrný
IS Avatar autora Ilona Simunkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.6.2019
Skvělé jednání, bleskový přístup. Mohu jen a jen doporučit.
L Avatar autora Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.6.2019
Super obchod.Naprostá spokojenost
IS Avatar autora Ivana Snopková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.6.2019
RYCHLÉ DODÁNÍ,SUPER KVALITA MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST????
BK Avatar autora Barbora Kuková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.6.2019
Bleskove dodani

Ovládací prvky výpisu

764 položek celkem