Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
768 hodnocení
5
742x
4
14x
3
4x
2
0x
1
8x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
DK
Denisa Kuchtová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2019
Úžasné! Doručení bylo do pár dnů bez problémů.
VS
Vladimír Svoboda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2019
Vše Ok
VK
Vendula Kampova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2019
Vše proběhlo rychle a v pořádku
HŠ
Hana Štefaňáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2019
Vše v pořádku.
KŠ
Kristyna Štrejnová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2019
Spokojená. Hrnečky dorazily v pořádku - nepoškozené. Rychle dodání. Obchod doporučuji.
BM
Barbora Milerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2019
Vše v pořádku.
DR
Dana Rozhonová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2019
Krásné tričko, super nápad. Rychlé dodání.
VK
Věra Kudrnová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2019
Rychle dodání, hrnecek krásný
RD
Růžena Doležalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2019
komunikace výborná,dodání rychlé a triko úžasné.
VV
Vladimíra Vysoudilova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2019
Ano jsem, rychlé dodání a bez problémů.
MP
Marketa Pašková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.11.2019
Děkuji za super nákup, jeden hrníček došel sice rozbitý (vinou přepravní společnosti) , ale obratem mi zaslali nový... děkuji :)
TN
Tomáš Novotný
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.11.2019
Spokojen
DK
Dagmar Krupičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.11.2019
Tričko dorazilo se špatným potiskem. Obrátila jsem se proto na e-shop s tímto problémem. Bylo mi ihned slíbeno tričko nové. Už je to déle než 14 dní a nové tričko jsem stále neobdržela. Nedostalo se mi ani odpovědi na e-mail.
EK
Edita Krejnická
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.11.2019
Doručení super,jen jsem očekávala standardní retro plechovou cedulku s perforaci,jako je běžná v rámech jako podklad a ne pozinkovany plech bez dírek na uchyceni na stěnu
VM
Vladimíra Martinovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2019
Velmi rychlé doručení,spokojenost s potiskem triček.
KK
Kateřina Kudláčková
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2019
Velmi rychlé doručení, krásné zboží, jen hrneček je potištěný slabě
KK
Karel Kratochvíl
(Administrátor)
11.11.2019
Dobrý den, máte-li pocit, že je hrneček nekvalitně potištěný, pošlete nám prosím fotografii na info@booya.cz ihned s Vámi reklamaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.
ZM
Zuzana Mikulášová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2019
Jednoduché objednání, rychlé doručení. Doporučuji.
JP
Jan Pelikán
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2019
Plecháček dorazil v pořádku a je moc hezký. Doporučuji.
VK
Veronika Kubalova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2019
Jsem velmi spokojená..vřele doporučuji ????????????
JJ
Jitka Janeckova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2019
Velká spokojenost! Jednoduchá objednávka, velice vstřícný přístup pracovníka firmy (spletla jsem se a požádal jsem o změnu v objednávce. Pracovník firmy mi sám zavolal kvůli upřesněním změny, která pak proběhla bez problémů a okamžitě), doručení v pořádku. A dodané věci opravdu hezky vypadají.
