Dnes akce! Objednávky nad 500Kč neplatí poštovné!

E-potisk GiftClub

giftclub2

Byť je náš GIftClub především věrnostním programem pro zákazníky, kteří se k nám pravidelně a rádi vracejí, jeho výhod může využít úplně každý již při první návštěvě E-Potisk.cz.

E-Potisk GiftClub totiž funguje na principu, který odmění i ty, kteří nás teprve objevili a rozhodli se pro nákup kvalitních dárků.

Slevu můžete po zaregistrování obdržet i na váš úplně první nákup. Ve zkratce náš věrnostní program funguje na principu: Čím víc nakoupíte, tím větší slevy dostanete.

Novinka!

Pro členy E-Potisk GiftClubu nabízíme speciální akce na vybrané zboží, které nakoupíte se slevou až několik desítek procent. Navíc pro ně probíhají i dny poštovného zdarma. Vše, co pro v stup do GiftClubu potřebujete, je zaregistrovat se - je to rychlé a zdarma!

Můžete tak dosáhnout slevy na nákup až 10 % jen za to, že se nezávazně stanete členem GiftClubu.

 

Tabulka výhod, které od nás členové obdrží:

Od částky Výše GiftClub věrnostní slevy
první objednávka (nebo nákupy do 3000 kč) 5 %
3 000 Kč  6 % 
6 000 Kč  7 %
8 000 Kč  8 % 
10 000 Kč  10 %
   
   

 

Registrovat se zdarma do E-Potisk GiftClub 

 

.flag { float: left; clear: left; width: auto; max-width: 12em; margin-bottom: 0.5ex; padding: 4px 8px; border-radius: 0; font-size: 15px; font-weight: 600; line-height: 1.1; text-align: center; text-transform: uppercase; display: inline-block; hyphens: none; -webkit-hyphens: none; -moz-hyphens: none; opacity: 1; filter: alpha(opacity=100); -webkit-transition: opacity 0.3s ease-out; -o-transition: opacity 0.3s ease-out; transition: opacity 0.3s ease-out; }