Dnes akce! Objednávky nad 500Kč neplatí poštovné!

Potisk triček praha

Pro pražské zákazníky jsme si připravili možnost osobního odběru v praze. U nás můžete objednat a následně si vyzvednout své dárky v praze. Pokud máte zájem o potisk triček na zakázku v praze, není nic jednoduššího než nás kontaktovat a vyzvednout si své tričko, hrneček či další produkty v praze. Získáte tak exklusivní možnost využít služby Potisk triček v praze.

Máte zájem o vlastní potisk na tričko, mikinu, hrneček, polštářek a další? Neváhejte a kontaktujte nás na info@e-potisk.cz . Nacenění probíhá individuálně a vždy obratem.

Nyní akce! Bílé tričko (pánské nebo dámské), potisk zepředu (barevný nebo černobílý) za pouhých 299 Kč! Od 4 kusů cena pouze 249 Kč!

Potisk triček Praha

Potisk polštářků Praha

Hrnek s vlastním potiskem Praha

.flag { float: left; clear: left; width: auto; max-width: 12em; margin-bottom: 0.5ex; padding: 4px 8px; border-radius: 0; font-size: 15px; font-weight: 600; line-height: 1.1; text-align: center; text-transform: uppercase; display: inline-block; hyphens: none; -webkit-hyphens: none; -moz-hyphens: none; opacity: 1; filter: alpha(opacity=100); -webkit-transition: opacity 0.3s ease-out; -o-transition: opacity 0.3s ease-out; transition: opacity 0.3s ease-out; }